Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Reklama banerowa na witrynie www.hifi.pl

System emisji banerów na hifi.pl ma ograniczoną pojemność. W rotacyjnym systemie emisji banerów na hifi.pl jest łącznie 20 pozycji, 10 pozycji u góry strony i 10 pozycji u dołu strony (system rotacyjny działa tak samo na wszystkich stronach witryny hifi.pl).

Nasza redakcja prowadzi listę mailingową dla firm, które chcą otrzymywać komunikaty o pojawianiu się wolnych przestrzeni na emisję reklamy. Jeśli interesują Państwa tego typu informacje, prosimy o podanie adresu e-mail, na który ma być wysyłany nasz mailing. Swój akces proszę przesłać na adres redakcja@hifi.pl .
 

Cennik reklamy banerowej na www.hifi.pl

Wszystkie ceny bez podatku VAT.

Cena za tydzień emisji banera (rozmiar 480x160 pikseli)
Cennik obowiązuje od 11 stycznia 2016 do odwołania.
Pozycja u góry strony ..... 75 złotych/tydzień
Pozycja u dołu strony ..... 40 złotych/tydzień
* W sezonie letnim ceny niższe o 10%.
* Sezon letni trwa 8 tygodni w lipcu i sierpniu.
* Rabaty się nie sumują. W przypadku emisji reklamy z obniżoną ceną,
  dodatkowa zniżka w sezonie letnim nie jest stosowana.

W przypadku dłuższych emisji oraz w przypadku emisji ciągłych bez określonego terminu zakończenia możliwe są rabaty od cen standardowych. Tabelę z zestawieniem rabatów wysyłamy na życzenie.
 

Parametry techniczne reklamy

Na witrynie hifi.pl emitowane są banery w jednym formacie - 480×160 pikseli. Maksymalna dopuszczalna wielkość całkowita reklamy to 50kB. Zależnie od zastosowanej formy, reklama może się składać z pojedynczego pliku lub zestawu plików. Reklamy mogą być przygotowane w formatach GIF, PNG, JPG lub HTML/CSS. Format HTML/CSS umożliwia stosowanie efektów animacji. W przypadku reklam GIF, PNG i JPG wraz z plikiem należy dostarczyć adres docelowy. W przypadku reklam HTML/CSS adres docelowy można umieścić w pliku HTML lub przesłać go do redakcji wraz z pozostałymi plikami tworzącymi reklamę. W przypadku reklam HTML/CSS zabronione jest stosowanie JavaSript, wtyczek i pobieranie plików z zewnętrznych serwerów. Dopuszczalne jest tylko pobieranie zewnętrznych czcionek z zestawu dostarczanego przez Google.

Nie przyjmujemy już do emisji reklam wykonanych w technologii Flash.

Szczegółowy opis działania systemu rotacji banerów znajduje się tu.

Szereg przydatnych informacji praktycznych podajemy na stronie z często zadawanymi pytaniami.

Uwaga! Prosimy przestrzegać limitów wielkości plików z reklamami. W przypadku reklam HTML/CSS w limicie powinna się zmieścić suma wielkości wszystkich plików składowych tworzących baner reklamowy.
 

Składanie zamówień, płatności, fakturowanie.

Minimalna długość zamówienia to 2 tygodnie. Zamówienia należy składać pocztą e-mail.

Fakturowanie wykonujemy w dniu rozpoczęcia emisji reklamy, natomiast reklamodawca w tym samym dniu dokonuje płatności. Wystawiamy faktury bez VAT.

Warunki rezerwacji miejsca na emisję reklamy w przyszłym terminie ustalane są indywidulanie. W przypadku rezerwacji może być wymagana wpłata zaliczki.
 

Zasady przerywania emisji ciągłych i kontynuacji emisji jednorazowych.

Wszelkie dyspozycje dotyczące zamówienia kontynuacji reklamy należy przesyłać do redakcji hifi.pl nie później niż 7 dni przez zakończenim bieżącej emisji.

W odniesieniu do emisji ciągłych oznacza to, że co najmniej 7 dni przez zakończeniem okresu bieżącej emisji należy przesłać dyspozycję dotyczącą zakończenia reklamy na hifi.pl. Jeśli taka dyspozycja nie zostanie wysłana to emisja reklamy będzie kontynuowana na następny okres o takiej samej długości jak okres bieżący.

W odniesieniu do emisji jednorazowych oznacza to, że co najmniej 7 dni przed zakończeniem okresu bieżącej emisji należy przesłać zamówienie dotyczące kontynuacji reklamy na hifi.pl. Jeśli takie zamówienie nie zostanie dostarczone redakcja przyjmuje założenie, że zajmowane miejsce zostało zwolnione i że można je zaoferować innym kontrahentom.
 

Terminy

Emisje reklamy mogą się rozpoczynać w dowolnych terminach. Reklamodawcy mogą zmieniać swoje banery w trakcie emisji w dowolne dni. W przypadku nadesłania nowej wersji banera przez reklamodawcę staramy się dokonać zmiany możliwie jak najszybciej, nie później niż w pierwszym dniu roboczym po otrzymaniu przesyłki.

Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl