Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Reklama banerowa na witrynie www.hifi.pl

System emisji banerów na hifi.pl ma ograniczoną pojemność. W rotacyjnym systemie emisji banerów na hifi.pl jest łącznie 20 pozycji, 10 pozycji u góry strony i 10 pozycji u dołu strony (system rotacyjny działa tak samo na wszystkich stronach witryny hifi.pl).

Nasza redakcja prowadzi listę mailingową dla firm, które chcą otrzymywać komunikaty o pojawianiu się wolnych przestrzeni na emisję reklamy. Jeśli interesują Państwa tego typu informacje, prosimy o podanie adresu e-mail, na który ma być wysyłany nasz mailing. Swój akces proszę przesłać na adres redakcja@hifi.pl .

Jeżeli potrzebują Państwo wyemitować reklamę w bliskim terminie, to polecamy naszą reklamę tygodniową. Informacje dotyczące ceny i parametrów technicznych reklamy tygodniowej można znaleźć pod tym adresem.
 

Cennik reklamy banerowej na www.hifi.pl

Wszystkie ceny bez podatku VAT.

Ceny emisji banerów (rozmiar 480x160 pikseli)
długości emisji podane w tygodniach
minimalne zamówienie 2 tygodnie

Cennik obowiązuje od 21 listopada 2023 do odwołania.
Emisja (tygodnie)2 tyg3 tyg4 tyg5 tyg6 tyg7 tyg
Baner górny190 zł270 zł350 zł430 zł520 zł600 zł
Baner dolny95 zł135 zł175 zł215 zł260 zł300 zł

Cennik dla emisji dłuższych niż 7 tygodni wysyłamy na życzenie. Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres redakcja@hifi.pl.
 

Parametry techniczne reklamy

Na witrynie hifi.pl emitowane są banery w jednym formacie - 480×160 pikseli. Maksymalna dopuszczalna wielkość całkowita reklamy to 70kB. Zależnie od zastosowanej formy, reklama może się składać z pojedynczego pliku lub zestawu plików. Reklamy mogą być przygotowane w formatach GIF, PNG, JPG lub HTML/CSS. Format HTML/CSS umożliwia stosowanie efektów animacji. W przypadku reklam GIF, PNG i JPG wraz z plikiem należy dostarczyć adres docelowy. W przypadku reklam HTML/CSS adres docelowy można umieścić w pliku HTML lub przesłać go do redakcji wraz z pozostałymi plikami tworzącymi reklamę. W przypadku reklam HTML/CSS zabronione jest stosowanie JavaSript, wtyczek i pobieranie plików z zewnętrznych serwerów. Dopuszczalne jest tylko pobieranie zewnętrznych czcionek z zestawu dostarczanego przez Google.

Nie przyjmujemy już do emisji reklam wykonanych w technologii Flash.

Szczegółowy opis działania systemu rotacji banerów znajduje się tu.

Szereg przydatnych informacji praktycznych podajemy na stronie z często zadawanymi pytaniami.

Uwaga! Prosimy przestrzegać limitów wielkości plików z reklamami. W przypadku reklam HTML/CSS w limicie powinna się zmieścić suma wielkości wszystkich plików składowych tworzących baner reklamowy.
 

Składanie zamówień, płatności, fakturowanie.

Minimalna długość zamówienia to 2 tygodnie. Zamówienia należy składać pocztą e-mail na adres redakcja@hifi.pl.

Fakturowanie wykonujemy w dniu rozpoczęcia emisji reklamy, natomiast reklamodawca w tym samym dniu dokonuje płatności. Wystawiamy faktury bez VAT.

Warunki rezerwacji miejsca na emisję reklamy w przyszłym terminie ustalane są indywidulanie. W przypadku rezerwacji może być wymagana wpłata zaliczki.
 

Zasady przerywania emisji ciągłych i kontynuacji emisji jednorazowych.

Wszelkie dyspozycje dotyczące zamówienia kontynuacji reklamy należy przesyłać do redakcji hifi.pl nie później niż 7 dni przez zakończenim bieżącej emisji.

W odniesieniu do emisji ciągłych oznacza to, że co najmniej 7 dni przez zakończeniem okresu bieżącej emisji należy przesłać dyspozycję dotyczącą zakończenia reklamy na hifi.pl. Jeśli taka dyspozycja nie zostanie wysłana to emisja reklamy będzie kontynuowana na następny okres o takiej samej długości jak okres bieżący.

W odniesieniu do emisji jednorazowych oznacza to, że co najmniej 7 dni przed zakończeniem okresu bieżącej emisji należy przesłać zamówienie dotyczące kontynuacji reklamy na hifi.pl. Jeśli takie zamówienie nie zostanie dostarczone redakcja przyjmuje założenie, że zajmowane miejsce zostało zwolnione i że można je zaoferować innym kontrahentom.
 

Terminy

Emisje reklamy mogą się rozpoczynać w dowolnych terminach. Reklamodawcy mogą zmieniać swoje banery w trakcie emisji w dowolne dni. W przypadku nadesłania nowej wersji banera przez reklamodawcę staramy się dokonać zmiany możliwie jak najszybciej, nie później niż w pierwszym dniu roboczym po otrzymaniu przesyłki.

Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl