Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Wypożyczanie egzemplarzy do testów


Wypożyczanie egzemplarzy do testowania nie jest związane z rozliczeniami finansowymi pomiędzy redakcją a firmami udostępniającymi sprzęt.

Informacje o terminach testów przesyłamy zainteresowanym firmom, które znajdują się w nasze bazie adresowej. Jeśli chcieliby Państwo otrzymywać zawiadomienia o terminach testów prosimy o nadesłanie do nas swojego adresu e-mail.

Firma dostarczająca sprzęt zobowiązana jest opłacić transport testowanych egzemplarzy w obie strony. Przesyłki należy dostarczyć na adres redakcji. Po zakończeniu testów odsyłamy sprzęt na adres wskazany przez dostawcę na jego koszt.

Okres wypożyczenia wynosi ok. czterech-pięciu tygodni. Z uwagi na przyjęty tryb pracy ważne jest terminowe dostarczanie sprzętu do recenzowania. Przesłuchania rozpoczynane są po skompletowaniu wszystkich egzemplarzy, tak więc spóźnione dostarczenie jednego egzemplarza wydłuża okres wypożyczenia wszystkich.

Należy przyjąć założenie, że w jednej grupie testowej może się znaleźć tylko jeden model jednej marki.

Jeśli ilość egzemplarzy zgłoszonych do testów przekracza nasze możliwości, pierwszeństwo mają urządzenia wcześniej zgłoszone.

Do testów nie przyjmujemy egzemplarzy prototypowych ani konstrukcji amatorskich. Sprzęt do testów przekazać mogą tylko firmy handlowe lub produkcyjne prowadzące zarejestrowaną działalność gospodarczą.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl