Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Zapomniałem hasła do swojego konta

Potrzebna będzie generacja nowego hasła. Aby rozpocząć procedurę resetowania hasła proszę przejść pod ten adres. Aby zresetować hasło należy wypełnić formularz pod podanym adresem. Wysłany zostanie do Państwa e-mail z linkiem, który pozwoli na ustawienie nowego hasła.

Chcemy też zwrócić uwagę, że każde nieudane logowanie powoduje przejściową blokadę dostępu do konta. Próba logowania wykonana w trakcie trwania tej blokady jest traktowana tak samo jak próba logowania z niepoprawnym hasłem. Następujące po sobie kolejne nieudane próby logowania powodują wydłużanie czasu tej blokady. Po nieudanej próbie logowania podany będzie czas trwania blokady. Przed ponowną próbą logowania proszę poczekać aż blokada się zakończy. Po poprawnym zalogowaniu czas blokady jest z powrotem ustawiany na minimalną długość równą 10 sekund.

Jeśli wystąpią problemy z odbiorem e-maila z linkiem do resetowania hasła proszę zapoznać się z tym tekstem Nie otrzymałem e-maila z linkiem do aktywacji ogłoszenia lub aktywacji konta.

Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl