Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Zapomniałem hasła do swojego konta

Potrzebna będzie generacja nowego hasła. Służy do tego formularz pod tym adresem. Przy generacji nowego hasła stare hasło zostaje automatycznie skasowane. Nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail podany przy rejestracji i należy je wykorzystać do logowania. Jeśli nie chcą Państwo korzystać z hasła wygenerowanego automatycznie, po zalogowaniu można zmienić hasło w ustawieniach swojego konta.

Chcemy też zwrócić uwagę, że każde nieudane logowanie powoduje przejściową blokadę dostępu do konta. Próba logowania wykonana w trakcie trwania tej blokady jest traktowana tak samo jak próba logowania z niepoprawnym hasłem. Następujące po sobie kolejne nieudane próby logowania powodują wydłużanie czasu tej blokady. Po nieudanej próbie logowania podany będzie czas trwania blokady. Przed ponowną próbą logowania proszę poczekać aż blokada się zakończy. Po poprawnym zalogowaniu czas blokady jest z powrotem ustawiany na minimalną długość równą 10 sekund.

Jeśli wystąpią problemy z odbiorem e-maila z nowym hasłem proszę zapoznać się z tym tekstem Nie otrzymałem e-maila z linkiem do aktywacji ogłoszenia lub aktywacji konta.

Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl