Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Szukam informacji o treści ogłoszenia, którego już nie ma na Giełdzie

Zgodnie z regulaminem i z naszą polityką prywatności nie udzialamy informacji o treści ogłoszeń, które się przeterminowały lub zostały usunięte z Giełdy.

Czas standardowej emisji ogłoszeń mieści się w przedziale od 10 do 60 dni. Ogłoszenia przeterminowana znikają z Giełdy automatycznie. Zarejestrowani użytkownicy mogą w dowolnym czasie usunąć swe ogłoszenia z Giełdy. Ogłoszenia niezgodne z regulaminem może też usunąć redakcja.

Kiedy ogłoszenie się przeterminuje lub zostanie usunięte przez pewien czas pod jego pierwotnym adresem prezentowana jest strona tymczasowa. Na stronie tymczasowej widoczny jest tytuł ogłoszenia oraz grupa sprzętowa lub grupa płytowa, do której przypisane było ogłoszenie. Po 5-6 miesiącach strona tymczasowa jest trwale usuwana i pod pierwotnym adresem ogłoszenia nie jest już prezentowana żadna informacja (pojawia się standardowy komunikat serwera o błędzie 404).

Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl