Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HARMAN KARDON - zestaw głośników do kina domowego HKTS60 (1.09.2010)

Kilka tygodni temu do sprzedaży w Polsce wszedł zestaw głośników do kina domowego Harman Kardon HKTS60. Jest to jeden z laureatów tegorocznych nagród EISA (w kategorii System Głośnikowy Kina Domowego).

HKTS60 to zestaw sześciu elementów. Tworzą go 4 głośniki satelitarne, głośnik centralny oraz aktywny subwoofer. W kolumnach satelitarnych i kolumnie centralnej zastosowano podwójne, 75-milimetrowe głośniki średniotonowe z płaską membraną z włókna węglowego. Wysokie tony odtwarza 19-milimetrowa kopułka aluminiowa. Zestawy są ekranowane magnetycznie. Ich podstawy można odłączyć od obudów. Zestawy mogą być montowane w uchwytach ściennych lub na dostępnych osobno podstawkach HTFS3. Impedancja tych zestawów wynosi 8 omów, a ich efektywność to 86 dB/1W/1m. Zalecana jest moc wzmacniaczy 10-120W. Satelity mają wymiary 299x110x88mm i masę 1,45kg. Głośnik centralny ma wymiary 110x272x88mm i masę 1,45kg.

Subwoofer ma 200-watowy wzmacniacz i 20-centymetrowy głośnik. Subwoofer ma wejście wyzwalacza (trigger) do włączania z zewnątrz i może być też włączany przez czujnik sygnału audio na wejściu. Na wyposażniu jest wejście liniowe, wejście LFE i przełącznik odwracania fazy. Możliwa jest regulacja poziomu subwoofera. Jego wymiary to 353x267x267mm, a masa jest równa 9kg.

W komplecie jest dostarczany zestaw niezbędnych przewodów. Zestaw Harman Kardon HKTS60 ma sugerowaną cenę detaliczną 3.599 zł.

[zdjęcie systemu głośników KD Harman Kardon HKTS 60]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl