Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PARASOUND - nowa wersja przedwzmacniacza Halo JC2 przystosowana do KD (26.08.2010)

W przyszłym miesiącu do sprzedaży ma wejść przedwzmacniacz Parasound Halo JC2 BP. Jest to nowa wersja znanego wcześniej sterefonicznego przedwzmacniacza Halo JC2. Model z oznaczeniem BP będzie mógł nadal tak samo pracować w systemach dwukanałowych, ale będzie go też można zintegrować z wielokanałowymi systemami kina domowego dzięki funkcji obejścia (bypass). W trybie dwukanałowym Halo JC2 BP będzie zapewniał taką samą jakość jak stara wersja.

W Halo JC 2 BP zainstalowano nową płytkę potencjometrów i nowe oprogramowanie sterujące. Na nowej płytce potencjometrów znalazły się cztery przekaźniki do obejścia regulacji głośności. Dodatkowe rezystory ustawiają też wzmocnienie równe 1 kiedy przedwzmacniacz pracuje w trybie bypass. Dowolne spośród wejść przedwzmacniacza - także wejścia symetryczne XLR - mogą być wybrane jako wejścia do pracy w trybie bypass. Na przedniej ściance znalazły się dodatkowe diody sygnalizujące, które wejścia zostały wybrane do pracy w tym trybie. Zastosowno też nowy nadajnik zdalnego sterowania. Oprócz obsługi dodatkowej funkcji ma on zmieniony kształt i pokrycie powierzchni.

Na rynku amerykańskim Halo JC2 BP będzie kosztował 4.500 USD, czyli o 500 dolarów wiecej niż Halo JC2. Starsza wersja nadal pozostanie w ofercie. Możliwe jest też wykonanie fabrycznej modyfikacji i zainstalowanie funkcji obejścia w przedwzmacniaczach Halo JC2.

[zdjęcie przedwzmacniacza Parasound Halo JC2 BP]
[zdjęcie przedwzmacniacza Parasound Halo JC2 BP - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl