Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

VINCENT - odtwarzacz CD-S8 z lampowym wyjściem i obsługą HDCD (17.08.2010)

CD-S8 to nowy odtwarzacz kompaktowy firmy Vincent. Obsługuje on HDCD i ma lampowe układy wyjściowe.

W odtwarzaczu zastosowano transport Philips VAM1250. Konwerter cyfrowo-analogowy to 24-bitowy układ Texas Instruments PM1792 obsługujący częstotliwość probkowania 192 kHz. Analogowe układy wyjściowe są całkowicie oparte na lampach. Zastosowano chińskie lampy 12AX7 oraz dwie rosyjskie podwójne triody 6922, a takze kondensatory Wima i Solen. Układy analogowe są umieszczone w fizycznie odseparowenej sekcji i ekrnowane od układów cyforwych oraz wysokonapięciowych układów zasilających. W ten sposób zmniejszono szumy i podniesiono czystość sygnału audio.

Analogowe wyjścia są w postaci gniazd XLR oraz RCA. Na wyposażeniu są dwa wyjścia cyfrowe: optyczne i koncentryczne (RCA). Odtwarzacz ma też wzmacniacz słuchawkowy z regulacją głośności. Dwa gniazda (wejście/wyjście) dla wyzwalaczy 12V pozwalają na dodatkową integrację z resztą systemu. Wraz z odtwarzaczem dostarczny jest aluminiowy nadajnik zdalnego sterowania. Vincent CD-S8 jest dostępny w kolorach srebrnym i czarnym. Wymiary urządzenia to (SWG): 430 x 135 x 368 mm. Masa odtwarzacza wynosi 10.8 kg. Cena w Polsce to 9.900 zł.

[zdjęcie odtwarzacza Vincent CD-S8]
[zdjęcie tylnej ścianki odtwarzacza Vincent CD-S8]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl