Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

COPULARE - niemieckie podstawki i stoliki na polskim rynku (7.08.2010)

Za sprawą firmy Grobel na polski rynek trafiły przeznaczone do sprzętu hi-fi podstawki i stoliki niemieckiej marki Copulare. Firma Copulare założona została w 1990 roku przez Gerharda Brandla. Cele jakie stawia sobie twórca tych wyrobów to jak najwyższa jakość dźwięku, wybór jak najlepszych materiałów i uzyskanie perfekcyjnej jakości wykonania. Stalowe trójnogi, chromowane i lakierowane, wypełniane są ziarnami piasku lub śrutem ołowianym o zróżnicowanej średnicy, podobnie jak wykonane z wielowarstwowej sklejki brzozowej półki. Producent deklaruje, że grubość półek, rozmieszczenie i rodzaj wypełnienia istotnie wpływa na dźwięk urządzeń poszczególnych typów. Szczególnie warto zwrócić uwagę na nową serię platform antywibracyjnych Artdifical Coral. Za tłumienie drgań odpowiada tutaj nowatorskie, własne opracowanie Brandla - sztuczny koral.

Oferta Copulare jest bardzo bogata, a produkty mogą być w bardzo dużym stopniu dopasowane do indywidualnych wymagań nabywcy. Oprócz wersji standardowych można zamówić wersje specjalne, na przykład ze zdobioną ramą z brązu albo półkami intarsjowanymi hebanem. Zamawiając stolik Copulare trzeba przejść kilka kroków. Najpierw wybieramy ramę z wymaganą ilością półek, określając wymiar półek i odległości pomiędzy nimi. Wybieramy też kolor lakieru z palety 30.000 dostępnych. Następnie wybieramy rodzaj półki. Do wyboru są półki z wsadem z ołowiu, kwarcu, mieszana, lub czyste drewno. W ostatnim etapie określamy rodzaj okleiny (do wyboru kilkanaście gatunków), lub kolor w przypadku lakieru oraz kolor akcesoriów (chrom lub złocenia). Na podstawie tych parametrów wyliczana jest cena za dany egzemplarz. Przykładowo cena szafki 3 półkowej Zonal Tonebase Series A w chromie o wymiarach blatów do 70 cm szerokości, lakierowanych, to 2.898 Euro. Najlepsza wersja Zonal Tonebase Series A z 3 półkami w dwóch kolorach z wsadem ołowianym w wykończeniu zlotym to 3.990 Euro.

[jeden ze stolików pod sprzęt Copulare]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl