Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ROTH AUDIO - systemy muzyczne Charlie (7.08.2010)

Na polski rynek weszły systemy muzyczne Roth Charlie. Roth Charlie 2.0 kosztuje 1.199zł i ma dwa głośniki. Roth Charlie 2.1 kosztuje 1.699zł i ma dwa głośniki oraz subwoofer. Zestawy dostępne są w kolorach białym i czarnym.

Elementem składowym obydwu systemów jest stacja dokująca dla urządzeń Apple (obsługująca iPhone 3GS i starsze oraz wszystkie wersje iPodów). Stacja ma także pomocnicze wejście liniowe w postaci gniazda mini-jack 3,5 mm. Sygnał audio ze stacji dokującej jest przesyłany do aktywnych głośników bezprzewodowo, poprzez Wi-Fi w paśmie 2,4GHz. Zasięg transmisji wynosi do 10m. Do wzmacniaczy wbudowanych w głośnikach można też bezpośrednio podłączyć źrodła przewodowe. Do dyspozycji jest wejście USB i wejście mini-jack 3,5mm. Systemy Charlie mają na wyposażeniu zdalne sterowanie.

Głośniki w systemie Charlie 2.0 mają średnicę po 70 mm. Są to dwudrożne przetworniki koncentryczne z pasywną zwrotnicą i głośnikiem wysokotonowym 3/4 cala. Moc wzmacniacza w tym modelu to 2x15W. Moc wzmacniacza Charlie 2.1 jest większa. Wynosi ona 25W dla subwoofera i 2x20 dla satelitów. Głośnik w subwooferze ma średnicę 110mm, a głośniki w satelitach to także dwudrożne przetworniki 70mm.

[zdjęcie zestawu Roth Audio Charlie 2.0]
[zdjęcie zestawu Roth Audio Charlie 2.1]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl