Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ArciTec - kolejne produkty duńskiego producenta dostępne w Polsce (21.02.2000)

Po opisywanych już 1999 roku głośnikach ATHENA do Polski trafiła ATHENA 0,5 i aktywny subwoofer POSEIDON. ATHENA 0.5 bazuje na rozwiązanich technicznych ATHENY. Dzięki niewielkim rozmiarom (195/150/570 mm) ATHENA 0.5 to kolumna uniwersalna, którą można wykorzystać zarówno w klasycznych systemach stereo jak i w kombinacjach do kina domowego, gdzie może służyć jako tzw. głośnik centralny, głośnik tylni. Można z pięciu sztuk zbudować cały system. ATHENA 0,5 posiada ekran magnetyczny i występuje aż w ośmiu kolorach. Kolumny można mocować na ścianie (w pionie lub poziomie) oraz na specjalnym stojaku ustawić na półce. Od niedawna ArciTec zaczął wytwarzać specjalne podstawki.

Drugą nowością i naturalnym uzupełnieniem kina domowego jest subwoofer POSEIDON. Wyposażony jest w wysokoprądowy wzmacniacz pracujący w klasie AB, o mocy 300W (RMS), a dynamicznej aż 800W. Pasmo przenoszenia wynosi 18-40/100 Hz (+/- 3dB), dynamika to 113 dB/1 m (SPL). Ten ważący ponad 40 kg mebel na pierwszy rzut oka przypomina stolik z grubą szybą umieszczoną na górze. I istotnie może nim być. Bardzo dobre wytłumienie powoduje, że żadne drgania z wnętrza nie przenoszą się na przedmioty znajdujące się na tym basowym "stoliku". Wymiary : 600/460/520 mm.

Producent sugeruje również wykorzystanie ATHENA, ATHENA 0.5 i POSEIDON w zestawach do kina domowego jako najlepsze rozwiązanie zarówno wizualnie jak i akustycznie.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl