Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSE - gama radioodbiorników turystycznych (2.07.2010)

Muse, francuska marka sprzętu audio-video, przedstawia gamę prostych, przenośnych radioodbiorników wyposażonych w tuner analogowy. Urządzenia charakteryzują się niewielkimi wymiarami i żywą kolorystyką obudów.

Muse M-01 to dwuzakresowe radio kieszonkowe. Jego wymiary to 105x22x59 mm, a masa wynosi 100g. Urządzenie może odbierać transmisje FM UKF oraz transmisje AM na falach średnich. Do zasilania służą dwie baterie AAA. M-01 jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Przedni panel wyposażono w pokrętło łączące w sobie funkcję regulatora głośności oraz przełącznika częstotliwości. Radio ma wbudowany głośnik oraz gniazdo słuchawkowe. Cena radioodbiorników tej serii to 34,99 złotych.

Muse M-05 to radio czterozakresowe. Też jest to nieduże urządzenia, ale nie tak miniaturowe jak M-01. Ten model wyposażono w rączkę do przenoszenia. M-05 jest dostępny w kilku kolorach. Odbiera on transmisje FM oraz transmisje AM na falach krótkich, średnich i długich. Na przednim panelu znajdują się dwa pokrętła regulujące natężenie dźwięku oraz częstotliwość. Radio ma 3-calowy głośnik, wyjście słuchawkowe oraz wejście liniowe (AUX), zainstalowane głównie z myślą o podłączaniu przenośnych odtwarzaczy muzycznych. Cena radioodbiorników tej serii to 69,99 złotych.

[zdjęcie radioodbiorników Muse M-01, M05]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl