Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

FRANC AUDIO ACCESSORIES - debiut z antywibracyjną podstawką Ceramic Disc (24.06.2010)

Na naszym rynku pojawił się nowy producent akcesoriów do sprzętu audio. Pochodząca z Elbląga firma Franc Audio Accessories zadebiutowała wprowadzając do sprzedaży w połowie bieżącego miesiąca podstawkę antywibracyjną Ceramic Disc.

Ceramic Disc to dość skomplikowana konstrukcja adresowana na high-endowy sektor rynku. Charakteryzuje się pieczołowicie dopracowanym, nowoczesnym wzornictwem i wysoką jakością wykończenia. Do produkcji Ceramic Disc wykorzystywane są zarówno materiały super sztywne i twarde (spieki ceramiczne), lekkie aluminium oraz elastyczne tworzywa sztuczne. Wszystkie części składowe produktów obrabiane są z najwyższą precyzją na maszynach CNC, co daje gwarancję powtarzalności każdego elementu i wykonania go z dokładnością do tysięcznych części milimetra. Końcowa jakość produktów uzyskiwana jest poprzez ręczne wykańczanie każdego elementu. Ceramic Disc został zaprojektowany głównie z myślą o odtwarzaczach CD, DVD, transportach, wzmacniaczach. Podstawka może również z powodzeniem zastąpić kolce kolumn. Zestaw do tłumienia składa się z 3 sztuk i bez problemu udźwignie ważącą 50 kilogramów i więcej końcówkę mocy.

Ceramic Disc jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnym oraz srebrnym połysku i pakowany standardowo w kompletach po trzy sztuki. Cena brutto za komplet wynosi 1.500 złotych.

Planowane są też kolejne produkty takie jak platforma antywibracyjna, podstawki pod monitory. Jako produkt dodatkowy mają też się pojawić podstawki pod kable. Rozwiązania techniczne będą bazowały na kulkach ceramicznych.

[zdjęcie podstawki antywibracyjnej Franc Audio Accessories Ceramic Disc - rozebrana]
[zdjęcie podstawki antywibracyjnej Franc Audio Accessories Ceramic Disc - cała]
[zdjęcie podstawki antywibracyjnej Franc Audio Accessories Ceramic Disc - w pudełku]
[zdjęcie podstawki antywibracyjnej Franc Audio Accessories Ceramic Disc - grupa]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl