Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

CONRAD-JOHNSON - nowy przedwzmacniacz ET3 (14.06.2010)

Conrad-Johnson poinformował o swoim nowym przedwzmacniaczu ET3. Jest to w ofercie producenta model wejściowy, określonym mianem młodszego krewniaka modelu GAT (flagowy przedwzmacniacz liniowy z oferty CJ). Układ stopnia liniowego w ET3 jest praktycznie taki sam jak w GAT. Stabilizatory prądu stałego są wzorowane na stabilizatorach z GAT. A co jest szczególnie warte uwagi, ET3 ma skokowy regulator głośności oparty na przekaźnikach, podobnie jak modele GAT i CT5.

ET3 ma sześć wejść liniowych (w tym wejście powrotne dla pętli magnetofonowej), a także pętlę do systemów kina domowego. Na wyposażeniu jest zdalne sterowanie na podczerwień.

Dla uzyskania odpowiedniej niezawodności oraz dobrych parametrów w ET3 zastosowano wysokiej jakości części. Precyzyjne rezystory metalizowane zapewniają odpowiednio niski poziom szumów. W układach audio oraz w stabilizowanym zasilaczu podającym napięcie zasilania anody stosowane są tylko polipropylenowe kondensatory.

Dla użytkowników płyt winylowych opcjonalnie dostępna jest jest karta z przedwzmacniaczem gramofonowym, która ma części o takim samym standardzie jak układy liniowe i opiera się na konstrukcji zastosowanej w przedwzmacniaczu gramofonowym Conrad-Johnson TEA1. Zaplanowana jest też specjalna edycja ET3. Będzie ona zawierała wyższej jakości konkektory, teflonowe kondensatory bocznikujące oraz szeroko zaaplikowane rezystory Vishay.

[zdjęcie przedwzmacniacza Conrad-Johnson ET3]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl