Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

COWON - J3, przenośny odtwarzacz dla wymagających (2.06.2010)

Koreańska firma Cowon niedawno dodała do swojej oferty przenośny odtwarzacz plików J3. Jeszcze w tym miesiącu wejdzie on do sprzedaży w Polsce. Sugerowane ceny detaliczne wyniosą odpowiednio 999zł (za wersję 8GB pamięci), 1.149 zł (16GB pamięci) i 1.399 zł (32GB pamięci).

Cowon J3 wyposażony jest w 3,3 calowy ekran dotykowy w technologii AMOLED, o rozdzielczości 480 x 272 pikseli, z paletą 16 milionów kolorów. Obługiwane są pliki wideo AVI, WMV, ASF (kodeki Xvid SP/ASP, WMV 7/8/9, DivX 3/4/5). Odtwarzacz posiada wyjście telewizyjne komozytowe, dzięki któremu obraz wideo można oglądać na telewizorze.

J3 obsługuje dużą liczbę formatów audio. Odtwarzać można pliki MP3, WMA, OGG, FLAC, WAV, APE. Urządzenie umożliwia odbiór radia FM. Możliwa jest też transmisja sygnału audio do słuchawek za pośrednictwem Bluetooth. Zastosowano technologie do obróbki dźwięku JetEffect 3.0 i BBE+ (system opatentowany przez firmę BBE Sound Inc.). Moc wyjściowa przy 16-omowych słuchawkach wynosi 29mW. Można nagrywać sygnał audio z radia, wbudowanego mikrofonu lub z wejścia liniowego. J3 ma też wbudowany głośnik.

Na uwagę zasługuje żywotność litowo-polimerowej baterii. Producent podaje czas pracy 11 godzin w czasie oglądania plików wideo, 64 godziny przy odtwarzaniu audio i do 350 godzin czuwania. Wbudowaną pamięć można rozszerzyć przy pomocy karty SD o pojemości do 32GB. Inne dostępne funkcje to przeglądanie zdjęć JPG, plików tekstowych TXT, oraz czujnik orientacji w przestrzeni.

Urządzenie wyróżnia się elegancką, owalną obudową. J3 jest dostępny w dwóch kolorach (czarny metalik oraz srebrny metalik). Jego wymiary to 56.0 x 106.5 x 9.9mm, a masa równa jest 76g.

[zdjęcie odtwarzacza Cowon J3]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl