Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

FIIO - miniaturowe wzmacniacze słuchawkowe w dystrybucji MIP (1.06.2010)

W ostatnich dniach firma MIP wprowadziła do sprzedaży wzmacniacze słuchawkowe marki Fiio. Urządzenia pozwalają na korzystanie z wymagających, dużych słuchawek w połączeniu z przenośnymi odtwarzaczami audio. W porówaniu z typowymi odtwarzaczmi prznośnymi, wzmacniacze Fiio podnoszą głośność oraz dynamikę muzyki, równocześnie podkreślając niskie tony. Produkty Fiio charakteryzują się bardzo małymi wymiarami stosownymi dla sprzętu przenośnego, a także przystępnymi cenami.

Fiio E3 (cena 49 zł) to najprostszy i najłatwiejszy w użyciu model w ofercie. Ma tylko wejście i wyjście mini-jack, a podłączenie słuchawek na wyjściu powoduje automatycznie włączenie wzmacniacza. E3 jest zasilany z baterii AAA wystarczającej według producenta do około 20 godzin pracy. Fiio E3 ma moc 70mW na obciążeniu 32 omy i 12mW na obciążeniu 300 omów. Zalecane są słuchawki o impedancji od 16 do 300 omów. Wymiary urządzenia to 55 x 23 x 14.5 mm. Jego masa wynosi 11g.

Fiio E5 (cena 89 zł) to bardziej zaawansowany model, z regulacją głośności oraz przełącznikiem trybu pracy. E5 umożliwia pracę w trybie Flat oraz w Trybie Bass Boost. Wzmacniacz jest zasilany z wbudowanej litowo-jonowej baterii o pojemności 200mAh. Ma metalową obudowę z klipsem do mocowania do ubrania. Fiio E5 ma moc wyjściową 150 mW przy obciążeniu 16 omów i 18 mW przy obciążeniu 300 omów. Zalecane sa słuchawki o impedancji 16-300 omów. Wymiary urządzenia to 44,2 x 38 x 12m6 mm. Masa wynosi 30g.

Fiio E1 (cena 99 zł) to pozycja skierowana specjalnie do użytkowników Iphone-ów oraz Ipod-ów. Nie tylko wzornictwo jest stylistycznie dopasowane do produktów Apple, ale można też wykorzystać wzmacniacz jako pilota. E1 wyposażono w przyciski regulacji głośności, zmiany utworu, oraz play/pause. Wzmacniacz jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami oraz generacjami iPod Nano, iPod Video, iPod Touch, iPhone. Moc wyjściowa to 100 mW dla słuchawek 16-omowych i 12 mW dla słuchawek 300-omowych. Wymiary pilota to 48 x 14 x 10.7 mm. Wymiary gniazdka to 33.8 x 30.8 x 7.8mm. Masa jest równa 20g.

[zdjęcie wzmacniacza słuchawkowego Fiio E3]
[zdjęcie wzmacniacza słuchawkowego Fiio E5]
[zdjęcie wzmacniacza słuchawkowego Fiio E1]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl