Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PHILIPS - stylowa mikrowieża MCi900 (29.05.2010)

Philips wprowadza na rynek nową mikrowieżę o oznaczeniu MCi900. Produkt będzie dostępny w sprzedaży od czerwca w rekomendowanej cenie detalicznej 3.999 złotych.

Charakterystycznym elementem nowej mikrowieży Philipsa są kolumny SoundSphere. Są to zestawy dwudrożne z aluminiową obudową. Głośnik wysokotonowy umieszczony jest na zewnątrz obudowy i zamocowany na metalowym pałąku.

Mikrowieża wyposażona jest w duży kolorowy wyświetlacz ułatwiający poruszanie się po listach odtwarzania i plikach muzycznych. W skład mikrowieży wchodzi odtwarzacz CD/DVD oraz tuner FM. Możliwe jest też bezpośrednie odtwarzanie plików z urządzeń USB. MCi900 ma wbudowany dysk 160GB co pozwala na przechowywanie sporej kolekcji nagrań. Ponadto urządzenie zapewnia zarówno przewodową (Ethernet) jak i bezprzewodową (WiFi) komunikację z komputerami PC i Mac. Pozwala to nie tylko na odtwarzanie plików z komputerów, ale także na dostęp do stacji internetowych. Obsługiwane są pliki DivX, MP3, AAC (bez DRM), WMA, FLAC, Ogg Vorbis oraz JPG.

Na wyposażeniu jest całkiem bogaty zestaw wejść i wyjść audio-wideo. Do dyspozycji jest analogowe wejście i wyjście audio, wyjście słuchawkowe typu mini-jack, cyfrowe wyjście koncentryczne, a także wyjścia wideo komponent, kompozyt i HDMI.

Moc wbudowanego wzmacniacza klasy D to 2x50 W. Na wyposażeniu jest nadajnik zdalnego sterowania. Wymiary wieży bez kolumn to (SWG): 251 x 202 x 251 mm.

[zdjęcie mikrowieży Philips MCi900]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl