Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PRO-JECT - nowy odtwarzacz kompaktowy z serii Box Design (29.05.2010)

Seria miniaturowej elektroniki Pro-Ject Box Design wzbogaciła się o nowy odtwarzacz kompaktowy. Jest to CD Box, czyli uproszczona wersja znanego wcześniej CD Box SE.

Wbrew popularnym obecnie praktykom, odtwarzacz jest przeznaczony wyłącznie do obsługi płyt CD Audio i pod tym kątem zoptymalizowany. Zdaniem producenta w ten sposób można zapewnić wyższą jakość odtwarzania płyt CD niż w odtwarzaczach wieloformatowych. Transport jest produkowany przez europejską firmę i przeznaczony tylko do odczytu płyt CD (nośniki CDDA, CD-R, CD-RW i warstwa CD na hybrydowych płytach SACD). Płyty ładuje się przez szczelinę. Do konwersji cyfrowo-analogowej zastosowano przetworniki Texas Instruments (Burr Brown). Informacje o pracy odtwarzacza podawane są na wyświetlaczu typu OLED. Całość zamknięta jest w masywnej obudowie, która skutecznie ekranuje urządzenie od zakłóceń mechanicznych i elektromagnetycznych. Charakterystyczne dla serii Box Design umieszczenie zasilacza w osobnej obudowie też pozwala zredukować zakłócenia docierające do układów audio. Obsługę ułatwia pilot zdalnego sterowania, który można użyć również do pozostałych urządzeń serii Box Design.

Odtwarzacz ma analogowe wyjścia RCA. W produkcji jest też wersja CD Box DO z dodatkowym cyfrowym wyjściem koncentrycznym.

Odtwarzacz CD Box dostępny jest w kolorze srebrnym i czarnym w cenie 1.390zł.

[zdjęcie odtwarzacza kompaktowego Pro-Ject CD Box]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl