Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PRIMARE - siedmiokanałowy wzmacniacz A30.7 (24.05.2010)

Primare wprowadza nową siedmiokanałową końcówkę mocy przeznaczoną do kina domowego. Moduły wzmacniaczy korzystają z technologi UFPD (Ultra Fast Power Device), która charakteryzuje się znacznie szybszą pracą impulsową wzmacniacza. Pozwala to na osiągnięcie znacznie szerszego pasma przenoszenia i zmniejszenie zniekształceń, przy zachowaniu bardzo dużej sprawności.

Zastosowane wzmacniacze charakteryzują się mocą 150W/8Ohm podczas odtwarzania sygnału we wszystkich kanałach. Współczynnik zniekształceń THD jest mniejszy od 0,009% dla sygnału 1kHz przy mocy 100W i obciążeniu 8 omów. Wszystkie wejścia zostały zrealizowane za pomocą połączeń symetrycznych XLR oraz połączeń niesymetrycznych RCA. Wzmacniacz dostępny jest w kolorze czarnym i tytanowym.

Według informacji od polskiego dystrybutora (Voice) A30.7 będzie dostępny w Polsce od czerwca 2010 w cenie 11.990 złotych.

[zdjęcie wzamcniacza mocy Primare A30.7 - przód]
[zdjęcie wzamcniacza mocy Primare A30.7 - tył]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl