Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PHILIPS - dwa modele słuchawek dla sportowców (24.05.2010)

Philips zaprezentował dwa nowe modele słuchawek przeznaczone do użytkowania w czasie uprawiania sportu. Słuchawki są lekkie, mają wodoodporne obudowy i zastosowano w nich środek antybakteryjny. Do obydwu modeli dołączany jest zaczep na kabel.

Słuchawki SHQ4000 (cena 149 złotych) to model z elastycznym pałąkiem na kark. Można je myć w bieżącej wodzie i są one odporne na pot. Miękkie silikonowe wkładki dopasowują się do ucha. Wkładki są załączane w trzech rozmiarach. Pojedynczy przewód wychodzący z pałąka ma długość 1,2m, przewodnik z miedzi OFC i jest zakończony pozłacanym wtykiem mini-jack. SQH4000 to słuchawki dynamiczne o impedancji 16 omów. Dźwięk odtwarza mylarowa kopułka o średnicy 9mm. Maksymalna moc wejściowa to 20mW.

Model SHQ1000 (cena 119 złotych) ma klasyczną postać, z osobnymi kablami doprowadzonymi do lewej i prawej słuchawki. Miękkie silikonowe wkładki dopasowują się do ucha. Wkładki są załączane w trzech rozmiarach. Przewód ma długość 1,2m, przewodnik z miedzi OFC i jest zakończony pozłacanym wtykiem mini-jack. SQH1000 to słuchawki dynamiczne o impedancji 16 omów. Dźwięk odtwarza mylarowa kopułka o średnicy 13,5mm. Maksymalna moc wejściowa to 10mW.

[zdjęcie słuchawek Philips SQH1000]
[zdjęcie słuchawek Philips SQH4000]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl