Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PHILIPS - przenośny odtwarzacz audio-wideo GoGear Muse (22.05.2010)

W lipcu w sprzedaży ma wejść nowy przenośny odtwarzacz multimedialny Philips GoGear Muse (kod produktu SA2MUS16S/02). Jego rekomendowana cena detaliczna to 599 złotych.

GoGear Muse ma na wyposażeniu funkcję FullSound, czyli procesor DSP na bieżąco analizujący i korygujący sygnał audio aby podnieść jego subiektywnie postrzeganą jakość. W funkcji FullSound zastosowano opatentowaną metodę uwydatniania niskich tonów, która zapobiega zniekształceniom nawet przy maksymalnym poziomie głośności i zapewnia lepszą słyszalność szczegółów dźwiękowych przy zachowaniu równowagi naturalnego brzmienia.

Odtwarzacz jest oferowany wraz ze słuchawkami, które skutecznie tłumią dźwięki z otoczenia. Wbudowany jest tuner FM z systemem RDS i pamięcią 20 stacji. Odtwarzacz obsługuje pliki MP3, WAV, WMA, AAC, Ogg Vorbis a także oparte na bezstratnej kompresji pliki FLAC i APE. Można nagrywać w postaci plików MP3 sygnał audio z tunera lub z wbudowanego mikrofonu.

GoGear Muse został wyposażony w dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 3,2 cala i rozdzielczości 480x320 pikseli. Muse ma funkcję odtwarzania dźwięku dookólnego (z wykorzystaniem oczekującego na przyznanie patentu algorytmu firmy Philips). Nagrania wideo o rozdzielczości HD 720p można oglądać na ekranie odtwarzacza, a także na telewizorze podłączonym do złącza HDMI. Oprócz kilku formatów wideo obsługiwane są też obrazy statyczne JPG, BMP, GIF, PNG.

Odtwarzacz Philipsa jest oferowany wraz z programem Philips Songbird służącym do zarządzania plikami multimedialnymi. Przy użyciu programu Philips Songbird można przesyłać kolekcję nagrań muzycznych do odtwarzacza GoGear Muse, udostępniać listy odtwarzania, wyszukiwać nowe nagrania, kupować pliki muzyczne w Internecie, synchronizować pliki multimedialne, a także sprawdzać informacje o zespołach koncertujących w pobliżu. Wbudowana jest pamięć Flash 16GB, a gniazdo kart MicroSD pozwala na zwiększenie pojemności pamięci (maksymalnie o dalsze 32GB).

[zdjęcie przenośnego odtwarzacza Philips GoGear Muse ]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl