Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - konwerter cyfrowo-analogowy M1 DAC (14.05.2010)

Na początek lipca 2010 firma Musical Fidelity zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży swojego nowego konwertera cyfrowo-analogowego M1 DAC. Jego przewidywana brytyjska cena detaliczna to 399 funtów.

M1 DAC ma cztery przełączane cyfrowe wejścia. Są to koncentryczne wejście SPDIF RCA, wejście AES XLR, wejście optyczne Toslink i wejście USB. M1 DAC ma dwa wyjścia analogowe, jedno niesymetryczne RCA i drugie symetryczne XLR.

Urządzenie obsługuje sygnały o częstotliwościach próbkowania 32kHz, 44.1kHz, 48kHz, 88kHz, 96kHz oraz 192kHz (na wejściu SPDIF). Częstotliwość próbkowania wejściowego sygnału cyfrowego jest prezentowana na wyświetlaczu. W razie potrzeby przed konwersją wykonywany jest upsampling do 24-bitów 192kHz.

Musical Fidelity podkreśla w swoim komunikacie prasowym, że parametry techniczne (zniekształcenia THD, równomierność charakterystyki przenoszenia, poziom szumów) M1 DAC są na najwyższym poziomie i dorównują najlepszym urządzeniom na rynku, nawet wielokrotnie droższym. W zasilaczu urządzenia zastosowano układ z filtrującym dławikiem.

[zdjęcie konwertera cyfrowo-analogowego Musical Fidelity M1 DAC]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl