Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - wzmacniacz słuchawkowy M1 HPA (11.05.2010)

Firma Musical Fidelity poinformowała o swoim nowym wzmacniaczu słuchawkowym M1 HPA. Ma on wejść do sprzedaży pod koniec sierpnia 2010, a jego przewidywana cena detaliczna w Wielkiej Brytanii to 499 funtów.

M1 HPA to wzmacniacz pracujący w czystej klasie A. Ma on moc 1,1W na obciążeniu 32 omy. Maksymalne napięcie wyjściowe to 5,2V RMS. Wzmacniacz charakteryzuje się bardzo niskimi zniekształceniami (poniżej 0,008% w całym paśmie), niskimi szumami (odstęp SN ponad 109dB z wagą A) i bardzo płaską charakterystyką przenoszenia. Wymiary urządzenia to 220 x 100 x 300 mm (SxWxG). Istotną cechą techniczną jest też bardzo niska jak na wzmacniacz słuchawkowy impedancja wyjściowa poniżej 1 oma. Pozwala to prawidłowo wysterować dowolne słuchawki.

M1 HPA ma analogowe wejście liniowe oraz cyfrowe wejście USB (do połączenia z komputerami itp.). Użytkownik ma do dyspozycji dwa wyjścia słuchawkowe na przedniej ściance, a także wyjście liniowe. Poziom na wyjściu liniowym jest regulowany, dzięki czemu M1 HPA może spełnić też funkcję bardzo prostego przedwzmacniacza.

[zdjęcie wzmacniacza słuchawkowego Musical Fidelity M1 HPA]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl