Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDINST - HUD-mx1, konwerter cyfrowo-analogowy USB (11.05.2010)

W dystrybucji Sunnyline pojawiły się produkty koreańskiej firmy Audinst, która powstała w 2009 roku. Pierwszym produktem Audinst jest przetwornik cyfrowo-analogowy HUD-mx1. Urządzenie posiada 2-letnią gwarancję, a jego sugerowana cena detaliczna to 610 zł brutto.

HUD-mx1 może obsłużyć sygnał wejściowy do 24bitów/96kHz. Do konwersji wykorzystno w nim układ Wolfson WM8740. Konstrukcję płytki drukowanej opracowano tak by zminimalizować szumy własne. Urządzenie posiada wejście USB oraz wyjścia: liniowe stereo 2xRCA, cyfrowe optyczne (z opcją pass through). Do dyspozycji jest też wbudowany wzmacniacz słuchawkowy zapewniający poprawne wysterowanie słuchawek o impedancji od 16 do 600 omów. Na przedniej ściance są dwa gniazda słuchawkowe - jedno dla jacka ćwierćcalowego i drugie dla mini-jacka. HUD-mx1 pozwala też na regulację głośności i ma przełącznik pozwalający wybrać czy aktywne jest wyjście liniowe czy słuchawkowe.

HUD-mx1 może być zasilany napięciem stałym z zewnętrznego zasilacza lub poprzez USB. Wymiary (SWG) to 100 x 105 x 29 mm. Masa jest równa 244 g. W zestawie wraz z konwerterem dołączane są kable USB, RCA oraz zewnętrzny zasilacz.

[zdjęcie konwertera CA Audinst HUD-mx1]
[zdjęcie konwertera CA Audinst HUD-mx1 - tył]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl