Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ADAM - seria aktywnych kolumn Artist (10.05.2010)

Niemiecka firma ADAM Audio wprowadziła nową serię kolumn o nazwie Artist. Są to aktywne zestawy domowe. Seria liczy sobie trzy modele. Rozpoczęcie sprzedaży w Polsce planowane jest na jesieni.

Wszystkie kolumny Artist mają analogowe wejścia RCA i XLR, a także cyfrowe wejście USB. Kolumny podstawkowe Artist 3 i Artist 5 mają też wejście mini-jack oraz firmową funkcję stereo link. Stereo link pozwala połączyć obydwie kolumny zestawu, tak aby pojedyncza regulacja głośności zmieniała poziom w obu kolumnach jednocześnie.

Artist 3 to miniturowa dwudrożna kolumna podstawkowa o wymiarach 252x150x185 mm. Jest wyposażona w charakterystyczny dla firmy ADAM głośnik wysokotonowy X-Art (przetwornik z rodziny AMT czyli Air Motion Transformer), 12-centymetrowy głośnik niskotonowy i wzmacniacze 2 x 25W. Częstotliwość podziału to 2.800Hz. Cena jest wstępnie ustalona na około 2.800 zł za parę.

Artist 5 to niewiele większa, dwudrożna kolumna podstawkowa o wymiarach 290x175x220 mm. Jest wyposażona w głośnik wysokotonowy X-Art, 14,5-centymetrowy głośnik niskotonowy, wzmacniacze 2 x 50W. Częstotliwość podziału to 2.500Hz. Cena jest wstępnie ustalona na około 3.500 zł za parę.

Artist 6 to dwudrożna kolumna podłogowa o wymiarach 865x135x185 mm. Jest wyposażona w głośnik wysokotonowy X-Art, dwa 12-centymetrowe głośniki niskotonowe, wzmacniacze 3 x 25W. Częstotliwość podziału to 2.800Hz. Cena jest wstępnie ustalona na około 5.500 zł za parę.

[zdjęcie kolumn serii ADAM Artist]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl