Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HARMAN KARDON - SB15, minimalistyczny system głośnikowy do kina domowego (10.05.2010)

W czerwcu Harman Kardon wprowadzi na rynek minimalistyczny system głośnikowy do kina domowego o oznaczeniu SB15. System jest złożony z dwóch elementów. Pierwszy z nich to szeroka i smukła obudowa z parą zestawów głośnikowych oraz wbudowanymi wzmacniaczami (tzw. soundbar). Tę obudowę podłącza się bezpośrednio do telewizora czy innego źródła. Drugi element to bezprzewodowy subwoofer. Zestaw może wytwarzać dźwięk przestrzenny w trybie surround, można także uzyskać tradycyjne dwukanałowe brzmienie. Harman Kardon SB15 może zostać zaprogramowany do współpracy z pilotem telewizora. Orientacyjna cena detaliczna SB15 wyniesie ok. 2399 zł.

Zarówno lewa jak i prawa sekcja głównego zestawu jest dwudrożna. W każdej sekcji pracuje 19-milimetrowy głośnik wysokotonowy i dwa 75-milimetrowe głośniki średniotonowe. Wzmacniacze dla poszczególnych sekcji mają po 25W mocy. Na wyposażeniu jest wejście analogowe i wejście cyfrowe.

Subwoofer ma 100-watowy wzmacniacz i 25-centymetrowy głośnik. Sygnał audio odbiera on bezprzewodowo i potrzebne jest tylko podłączenie go do zasilania. Można odwracać fazę sygnału subwoofera i regulować poziom jego głośności.

[zdjęcie systemu głośnikowego Harman Kardon SB15]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl