Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

VINCENT - nowe wzmacniacze lampowo-tranzystorowe (6.05.2010)

Vincent dodał do swojej oferty nowy przedwzmacniacz i nowy wzmacniacz mocy. Obydwa urządzenia są oparte na starszych modelach (przedwzmacnaicz SA-31, wzmacniacz mocy SP-331), które nadal pozostaną w produkcji. Nowe modele szeroko wykorzystują stopnie pracujące w klasie A, w szerszym stopniu wykorzystują też układy lampowe. Szerzej wprowadzono podzespoły (rezystory, kondensatory) pochodzące od europejskich producentów.

Przedwzmacniacz Vincent SA-31MK pracuje w klasie A i ma nowy stopień wyjściowy z dwoma dodatkowymi lampami 6N16. W stosunku do protoplasty, przedwzmacniacz ma zwiększoną do sześciu liczbę wejść liniowych. Do dyspozycji są też dwa zestawy wyjść RCA i jeden komplet wyjść do magnetofonu. SA-31MK ma na wyposażeniu zdalne sterowanie do przełączania wejść i do regulacji głośności.

Końcówka Vincent SP-331MK do mocy 10W pracuje w klasie A. Powyżej tego progu pracuje w klasie AB. Moc wyjściowa wynosi 150 W na 8 omach i 300 W na 4 omach. Czułość wejść RCA wynosi 1,5V. Terminale głośnikowe są zdublowane.

[zdjęcie przedwzmacniacza Vincent SA-31MK]
[zdjęcie wzmacniacza Vincent SP-331MK]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl