Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HARMAN KARDON - systemy głośnikowe HKTS do kina domowego (6.05.2010)

Harman Kardon wprowadza na rynek dwa nowe systemy głośnikowe 5.1 z linii HKTS. Są to: HKTS20BQ i HKTS30BQ. Poszczególne kolumny (oprócz subwoofera) są wyposażone w uchwyty ścienne. Dwudrożne głośniki przednie tylne i centralne są niewielkie i ekranowane magnetycznie. W zestawach dołączane są kable połączeniowe. Nowe produkty trafią do polskich sklepów jeszcze w maju.

System HKTS20BQ (orientacyjna cena 1.999 zł) składa się z czterech dwudrożnych satelitów, dwudrożnego głośnika centralnego i subwoofera. W zestawach zastosowno 19-milimetrowe głośniki wysokotonowe z tekstylną kopułką. Głośniki średniotonowe mają średnicę 75 mm. W zestawie centralnym pracują dwa głośniki średniotonowe, a w satelitach po jednym.

System HKTS30BQ (orientacyjna cena 2.399 zł) także składa się z czterech dwudrożnych satelitów, głośnika centralnego i subwoofera. W zestawach zastosowno 19-milimetrowe głośniki wysokotonowe z tekstylną kopułką. Głośniki średniotonowe mają średnicę 75 mm. Zarówno w zestawie centralnym jak i w satelitach pracują po dwa głośniki średniotonowe.

Aby ułatwić instalację użytkownikom, kórzy nie zamierzają montować zestawów na ścianach, specjalnie dla nowych systemów HKTS opracowano smukłe stojaki głośnikowe HTFS3BQ (orientacyjna cena 599 zł). Wykonane z aluminium, pomalowane na czarno stojaki HTFS3BQ, posiadają system ukrywania przewodów głośnikowych, a ich wysokość (820 mm) dobrano tak by głośniki znalazły się na optymalnej dla słuchacza wysokości.

Aktywny subwoofer ma moc 200W i głośnik basowy o średnicy 200mm. Poziom głośności subwoofera można regulować aby dokałdniej skalibrować system. Subwoofer ma zarówno wejście liniowe jak i wejście LFE. Możliwe jest przełączenie fazy subwoofera i jego włączanie przez sygnał audio pojawiający się na wejściu.

[zdjęcie systemu Harman Kardon HKTS20BQ - zbliżenie]
[zdjęcie systemu Harman Kardon HKTS30BQ]
[zdjęcie stojaka Harman Kardon HTFS3BQ]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl