Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

NUVO - cyfrowy wzmacniacz mocy D2120 (7.04.2010)

Amerykańska firma NuVo Technologies poinformowała o swoim nowym wzmacniaczu. Jest to cyfrowy wzmacniacz mocy D2120, który ma w najbliższych dniach wejść do sprzedaży. D2120 to pierwszy model nowej generacji wzmacnaiczy NuVo o wysokiej sprawności.

NuVo D2120 to wzmacniacz dwukanałowy o mocy 120 W na kanał. Zastosowana technologia pozwala na uzyskanie wysokiej sprawności. Urządzenia ma certyfikat Energy Star. D2120 zużywa tylko 0,35W w trybie gotowości (standby) i około 50W w typowych warunkach pracy. Został on zaprojektowany głównie z myślą o uzupełnieniu kompletnych systemów NuVo Grand Concerto, Essentia oraz Simplese, ale może oczywiście współpracować ze sprzętem innych firm.

D2120 ma jedną parę wejść RCA (Cinch). Czułość wejściowa może być regulowana w zakresie 18dB. Wzmacniacz ma wejście i wyjście wyzwalacza. Możliwe jest też włączenie wzmacniacza poprzez detekcję sygnału audio na wejściu audio. Na wyposażeniu jest też przełącznik pozwalajacy dopasować się do impedancji obciążenia 4 lub 8 omów.

D2120 ma wejść do sprzedaży w Polsce w maju, a jego cena będzie wynosiła 2.709 złotych.

[zdjęcie wzmacniacza NuVo D2120]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl