Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IRIVER - N15 (N20), przenośny muzyczny odtwarzacz plików (28.03.2010)

Pomimo rosnącej oferty przenośnych odtwarzaczy multimedialnych, specjalizowane odtwarzacze muzyczne wcale nie znikają z rynku. W kwietniu do sprzedaży w Polsce ma trafić model iRiver N15 (znany wcześniej na niektórych rynkach jako N20).

Iriver N15 (N20) to nieduży odtwarzacz, waży 35 gramów, a jego wymiary to 26x55,5x13 mm. Posiada on monochromatyczny wyświetlacz PMOLED o rozdzielczości 128 x 56 pikseli, który może wyświetlać informacje w czterech liniach. Sprzęt obsługuje szeroką gamę formatów audio (MP3, WMA, OGG, FLAC , APE, WAV). Bateria litowo-polimerowa wystarcza według danych producenta na 5 godzin ciągłego słuchania. Odtwarzacz został wyposażony w radio FM odbierające w zakresie częstotliwości 76-108MHz. Oprócz tego zastosownao też firmowy system IESE (iRiver Extreme Sound Engine) do obróbki dźwięku.

Odtwarzacz będzie sprzedawany w Polsce w wersji w kolorze czarnym. Na azjatycki rynek iRiver wypuścił także limitowana edycję N20, dostępną w trzech kolorach, sygnowaną przez Mariah Carey i zawierającą fabrycznie nagrane wszystkie 17 utworów z ostatniego albumu wokalistki.

Odtwarzacz widziany jest jako pamięć przenośna lub urządzenie multimedialne. Z komputerem komunikuje się przez interfejs USB 2.0. Stosunek sygnału do szumu wynosi 90 dB, a pasmo przenoszenia rozciąga się od 20Hz do 20KHz.

Iriver N20 w Polsce i Europie dostępny w sprzedaży będzie jako N15 od kwietnia 2010. Wersja N20 w zestawie posiada słuchawki iRiver AE1 natomiast N15 posiada model IDP 770. Cena dla odtwarzacza o pojemności pamięci Flash 2GB wynosi 399zł , a dla 4 GB 499zł.

[zdjęcie odtwarzacza iRiver N15 (N20)]
[zdjęcie odtwarzacza iRiver N15 (N20) z tyłu]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl