Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

GOLDENOTE - gramofon z ramieniem i wkładką Valore Compact (19.03.2010)

Włoska firma Goldenote wprowadziła do oferty stosunkowo niedrogi gramofon Valore Compact. Jest on oferowany z ramieniem B-5sc. Jest to dopasowana do tego projektu 8-calowa wersja ramienia z łożyskiem kulkowym Goldenote B-5. W zestawie jest też instalowana wkładka Babele MM. Cena urządzenia to 3.180 zł.

Podstawa wykonana jest z MDFu o grubości 30mm, specjalnie dobranego pod kątem tłumienia wibracji. Valore jest dostępny w trzech wersjach wykończeniowych: czarnej, gładkiej białej i jedwabistej fioletowej.

Akrylowy talerz, silnik oraz oś wraz z łożyskiem są takie same jak w gramofonie Piccolo. 24-biegunowy silnik na napięcie zmienne zastosowany w Valore określany jest przez producenta skrótem HDM (Highly Dampened Motor). Konstrukcja ta ma zapewnić cichą i płynną pracę, niespotykaną do tej pory w innych silnikach prądu zmiennego. Oś to firmowa konstrukcja Split-SpindleTM. Zastosowano grafitowe łożysko. Przeniesienie napędu zapewnia poliwinylowy pasek.

Do wyboru są dwie ręcznie wybierane prędkości 33-1/3 oraz 45 obrotów na minutę. Nierównomierność obrotów (wow & flutter) to 0,04%. Zakłócenia (rumble) wynoszą -78 dB. Valore Compact jest fabrycznie ustawiony tak, aby po wyjęciu z opakowania od razu można było z niego korzystać.

[zdjęcie gramofonu Goldenote Valore Compact]
[zdjęcie gramofonu Goldenote Valore Compact - zbliżenie]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl