Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - cztery nowe modele słuchawek (11.03.2010)

W kwietniu 2010 do sprzedaży mają wejść cztery nowe modele słuchawek Sony. Są to zróżnicowane konstrukcyjnie modele, zarówno nauszne jak i doszune. Ceny nie zostały jeszcze podane.

MDR-570 to lekkie słuchawki typu zamkniętego. Przetwornik neodymowy 30 mm jest zdolny do pracy z mocą wejściową do 1000 mW. Imedancja wynosi 24 omy, a masa jest równa 110 g. Słuchawki posiadają możliwość regulacji długości kabla. Obrotowa konstrukcja pozwala na bezpieczne przenoszenie w plecaku lub torbie. Kabel zakończony jest pozłacanym wtykiem mini-jack. Słuchawki mają wąski pałąk na głowę i zmniejszające ucisk poduszki wyściełane poliuretanem. MDR-570 dostępne będą w kolorach czarnym, pomarańczowym, zielonym, brązowym oraz niebieskim.

MDR-370 to bardzo lekkie słuchawki typu otwartego. Podobnie jak MDR-570, słuchawki te mają zmniejszające ucisk poduszki wyściełane poliuretanem oraz bardzo wąski, regulowany pałąk o wielkości dostosowanej do potrzeb nastolatków. Przetwornik neodymowy 30 mm jest przygotowany do pracy z mocą wejściową do 1000 mW. Słuchawki MDR-370 ważą zaledwie 52 g, a ich impedancja to 24 omy. Kabel jest zakończony wtykiem pozłacanym mini-jack, a jego długość można regulować. Model ten, opracowany głównie z myślą o młodszych miłośnikach muzyki, dostępny będzie w kolorach różowym, niebieskim, zielonym i białym.

MDR-EX77 i MDR-EX57 to słuchawki douszne z kątową obudową, która dopasowuje się do ucha. Dopasowanie i izolację poprawiają też miękkie, silikonowe wkładki. Zastosowano neodymowy przetwornik 9 mm. Obydwa modele mają impedancję 16 omów. Regulator długości kabla pozwala uniknąć plątaniny przewodów. W zestawie jest także futerał, który chroni słuchawki w czasie podróży. Słuchawki MDR-EX77 są dostępne w kolorze czarnym lub białym. Natomiast MDR-EX57 w kolorach czarnym, białym, niebieskim, fioletowym i różowym. W obu modelach kabel zakończony jest złoconym mini-jackiem.

[zdjęcie słuchawek Sony MDR-570]
[zdjęcie słuchawek Sony MDR-370]
[zdjęcie słuchawek Sony MDR-EX57]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl