Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HD TRACKS - poszerzenie rockowego katalogu o muzykę z Beggars Group (11.03.2010)

Amerykański serwis HDtracks sprzedający muzykę w plikach (firma założona przez braci Davida i Normana Chesky, twórców Chesky Records), poinformował ostatnio o nazwiązaniu współpracy z Beggars Group, firmą założoną w 1977 przez Martina Millsa, właściciela sklepów płytowych Beggars Banquet. Dzięki tej umowie oferta niezależnej rockowej muzyki na HDtracks została znacznie poszerzona. HDtracks specjalizuje się w sprzedaży plików wysokiej rozdzielczości, o jakości takiej jak na płytach CD lub wyższej.

Beggars Group składa się z czterech wytwórni płytowych: 4AD, Matador, Rough Trade oraz XL recordings. Dla tych wytwórni nagrywali artyści tacy jak Lou Reed, Thom Yorke, Ratatat, Yo La Tengo, The National, Cocteau Twins, The Pixies, Cat Power, Belle and Sebastian, Jarvis Cocker, Pavement, The Libertines, Vampire Weekend, Sonic Youth i wielu innych. Oprócz tego dostępna też będzie muzyka z wytwórni Beggars Banquet, Mantra i Nation. Oferta tytułów dostępnych w postaci plików jest na razie ograniczona, ale w przyszłości spodziewane jest udostępniania kolejnych tytułów na HDtracks.

Muzyka z katalogu Beggars Group jest dostępna na HDtracks w jakości CD, 44.1 kHz/16-bitów, wraz z grafiką i informacjami publikowanymi na wydawnictwach fizycznych. Dalsze informacje znajdą Państwo na stronach internetowych:
www.hdtracks.com
www.beggars.com

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl