Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MC INTOSH - uniwersalny odtwarzacz Blu-ray MVP881 BR (5.03.2010)

Na nasz rynek wszedł nowy, uniwersalny odtwarzacz Blu-ray McIntosh MVP881 BR. Obsługuje on funkcje sieciowe zgodnie z BD-Live (Profile 2.0), odtwarza płyty SACD, DVD-Audio, CD i DVD. Obsługiwane są też formaty DivX, HDCD, MP3, WMA. Na przedniej ściance jest gniazdo na karty SD. Poprzez gniazdo RS232 odtwarzacz może współpracować z systemami sterującymi, między innymi AMX i Crestron.

Obudowa MVP881 jest wykonana ze stali i aluminium, a jej wnętrze zostało podzielone na odseparowane sekcje, aby poprawić ekranowanie układów elektronicznych i zabezpieczyć je od wpływu szkodliwych rezonansów. Transport płyt opiera się na konstrukcji w całości wykonanej z metalu. Mechanizm zamontowano na solidnej podstawie o właściwościach tłumiących, dzięki czemu pracuje on cicho i dokładnie. Tacka powstała z aluminiowego odlewu. W odtwarzaczu zastosowano liniowy zasilacz aby zapewnić niskoszumową oraz pozbawioną zniekształceń pracę urządzenia.

Pełna obsługa audio i video HDMI w wersji 1.3 pozwala na wybór trybu i rozdzielczości HDMI przyciskami na przedniej ściance. Dostępne są dwa wyjścia HDMI. Poziom kontrastu, równowagi barw, jasności, ostrości i wartości gamma mogą być kalibrowane, a następnie zapisane w jednej z pięciu dostępnych pamięci ustawień odtwarzacza. MVP881 BR wykorzystuje procesor obrazu Silicon Optics HQV Realta w połączeniu z 14-bitowymi przetwornikami video.

MVP881 umożliwia dekodowanie sygnałów Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio, a także odtwarzanie niekompresowanego sygnału 24-bit 192 kHz PCM 7.1. Cztery wewnętrznie zbalansowane stereofoniczne 32-bitowe 192 kHz przetworniki cyfrowo-analogowe, zapewniają przetwarzanie sygnału 7.1. Natomiast piąty przetwornik odpowiada za konwersję dźwięku wielokanałowego do stereofonicznego. Budowa układów analogowych opiera się na topologii zrównoważonej. MVP881 wyposażono system zarządzania basem oraz gniazda wyjściowe audio dla sygnału wielokanałowego. Dla dwukanałowego sygnału audio odtwarzacz ma zarówno wyjścia zrównoważone XLR jak i niesymetryczne RCA.

Wymiary urządzenia to (WxSxG) 15 x 45 x 42 cm. Jego masa wynosi 13,4 kg. Cena detaliczna odtwarzacza w Polsce to 30.000 złotych.

[zdjęcie odtwarzacza Blu-ray McIntosh MVP881 BR]
[zdjęcie odtwarzacza Blu-ray McIntosh MVP881 BR - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl