Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AKG - bezprzewodowe słuchawki K912 (2.03.2010)

Na przełomie marca i kwietnia na polski rynek mają trafić bezprzewodowe słuchawki AKG K912. Ich sugerowana cena detaliczna to 239 zł.

K912 to wokółuszne, otwarte słuchawki bezprzewodowe. Słuchawki mają samodopasowujacy się do głowy użytkownika pałąk. Są one wykonane w kolorze czarnym, z beżową tkaniną okrywajacą poduszki. Poduszki nauszne przepuszczają powietrze.

Nadajnik stanowi jednocześnie podstawę, na której można przechowywać słuchawki. Wejście sygnałowe jest w postaci gniazd Cinch (RCA). Sygnał jest transmitowany na częstotliwości 864MHz (Europa i UK). Zastosowano funkcję automatycznego strojenia (automatyczną kontrolę częstotliwości). Pasmo przenoszenia rozciąga się od 18Hz do 20kHz. Impedancja znamionowa to 32 omy. Masa nadajnika i samych słuchawek jest taka sama, po 280g.

[zdjęcie słuchawek AKG K912]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl