Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUZZIO - multimedialny przenośny odtwarzacz MonsterHD (24.02.2010)

Na 26 lutego zapowiedziano premierę odtwarzacza multimedialnego Muzzio MonsterHD. Marka Muzzio jest używana przez firmę Vedia dla sprzedaży rebrandowanych wyrobów firm dalekowschodnich. Pierwsze produkty sprzedawane pod marką Muzzio zostały zaprezentowana w kwietniu 2009 roku wraz z premierą słuchawek Muzzio Cutedocks.

Model MonsterHD odtwarza filmy bez konwersji w jakości do 720p wraz z napisami, wyświetla zdjęcia, a także odtwarza muzykę. Posiada transmiter FM, czytnik kart i wyświetlacz LCD.

Wyświetlacz LCD ma przekątną 4 cale. Obsługiwane są między innymi filmy AVI i RMVB bez konwersji w jakości do 720p, wraz z napisami w formacie SRT. Dopełnieniem całości jest funkcja TV-out także w jakości 720p. Wbudowany głośnik pozwala oglądać filmy w kilka osób.

MonsterHD ma duże możliwości jako odtwarzacz muzyczny. Obsługuje formaty MP3, WMA, WAV, a także opierające się na bezstratnej kompresji FLAC i APE. Tor audio bazuje na układzie CirrusLogic CS42L52. Odtwarzacz posiada wbudowany transmiter FM, który może nadawać na dowolnej częstotliwości FM. Dzięki temu można nadawać muzykę do radia samochodowego, czy do dowolnego innego radia z tunerem FM.

Muzzio MonsterHD posiada także funkcję przeglądania zdjęć, radio, dyktafon oraz wyświetlanie plików TXT. Każdą z opisanych funkcji można obsługiwać bezprzewodowo dzięki dołączonemu pilotowi zdalnego sterowania.

W zestawie z Muzzio MonsterHD znajdą się słuchawki Vedia SRS-300, a także kabel USB, kabel TV-out, ściereczka, smycz oraz pilot. Cenę odtwarzacza ustalono na 499 zł za wersję 8GB. Aby zwiększyć ilość dostępnej pamięci do dyspozycji jest wbudowany czytnik kart microSDHC.

[zdjęcie odtwarzacza Muzzio MonsterHD]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl