Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

CARY AUDIO - odtwarzacz CD 303T SACD Professional Version (30.01.2010)

Niedługo po amerykańskiej premierze, Audio System wprowadził na polski rynek odtwarzacz Cary Audio CD 303T SACD Professional Version. Jest to lampowo-tranzystorowy odtwarzacz CD/SACD. Urządzenie może być też użyte jako przetwornik cyfrowo-analogowy z wejściami USB (24 bit 192 kHz), RCA i Toslink. Cena w Polsce to 24.000 zł

W stosunku do poprzednich generacji odtwarzaczy Cary podniesiono częstotliwość zegara taktującego z 11,2896 MHz do 22,5792 MHz w czasie odtwarzania płyt SACD. Urządzenie może upsamplować zwykłe płyty CD do 96, 192, 384, 512 lub 768 kHz. Cary 303T SACD odtwarza płyty SACD, CD Audio (CD, CD-R, CD-RW). Wyposażony jest również w dekoder HDCD. Cztery układy Burr Brown PCM1792u pracują w równoległych parach w układzie zbalansowanym. Do dyspozycji są trzy wyjścia cyfrowe: AES/EBU (XLR), koncentryczne (RcA) i Toslink.

Jitter głównego zegara jest poniżej poziomu mierzalnego. Odtwarzacz wykorzystuje też układ cyfrowego bufora. Odczytane z płyt dane są więc przejściowo zapisywane w pamięci RAM i dopiero stamtąd podawane do konwertera CA.

Użytkownik może dokonać wyboru sekcji wyjściowej (lampowa lub tranzystorowa) za pomocą pilota lub przycisku na przednim panelu. W sekcji lampowej użyto czterech lamp 12AU7 w roli stopnia wzmacniającego oraz bufora. Lampy wyjściowe można wymieniać bez rozkręcania obudowy dzięki wymiennej pokrywie umieszczonej nad nimi. Odtwarzacz ma analogowe wyjścia zrównoważone XLR i niesymetryczne Cinch (RCA).

Rdzenie transformatorów mają kształt litery C. Zasilanie jest w pełni stabilizowane. Odtwarzacz wyposażony jest w port RS232 co pozwala na sterowanie w systemach instalacynych. Metalowe nóżki są regulowane. Wyświetlacz można przyciemnić. Urządzenie dostępne jest w kolorze srebrnym bądź czarnym.

[zdjęcie odtwarzacza CD 303T SACD Professional Version]
[zdjęcie odtwarzacza CD 303T SACD Professional Version - wnętrze]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl