Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HIGH END SOCIETY - zapowiedź 29 edycji niemieckiej wystawy High End (29.01.2010)

Tegoroczna, dwudziesta dziewiąta, edycja niemieckiej wystawy High End odbędzie się w dniach 6-9 maja 2009 w Monachium. Wystawa będzie otwarta w godzinach 10-18. Pierwszy dzień - czwartek 6 maja - będzie przeznaczony tylko dla profesjonalistów, a trzy pozostałe będą ogólnie dostępne dla publiczności. Zwykłe bilety wstępu kosztują 10 euro za dzień. Bilety rodzinne dla dwóch osób dorosłych i maksymalnie trójki dzieci kosztują 20 Euro za dzień. Bilet na wszystkie dni dla gościa profesjonalnego kosztuje 20 Euro. Przewodnik po wystawie ma być dostępny od kwietnia.

Pierwsza edycja wystawy odbyła się w 1982 roku. Do roku 2003 wystawa była ona organizowana we Frankfurcie nad Menem. Tym razem, tak samo jak w latach 2004-2009 impreza będzie miała miejsce w centrum targowym M,O,C, (Lilienthalallee 40, Monachium). Witryna organizatora wystawy dostępna jest pod adresem: www.highendsociety.de.

W ubiegłym roku 248 firm prezentowało swe wyroby na powierzchni 18.373 m kw., co stanowiło rekord w historii wystawy.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl