Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PMC - aktywne wersje zestawów IB1S oraz SB100 (22.01.2010)

Firma PMC poszerzyła swoją gamę zestawów wyposażonych w zintegrowany wzmacniacz o modele IB1S-A oraz SB100-A. Są to aktywizowane wersje pasywnych modeli IB1S (3-drożny monitor) oraz SB100 (subwoofer). Nowe aktywizowane modele można kupić w formie gotowej, można też zainstalować moduły elektroniczne we wcześniej kupionych zestawach IB1S i SB100.

Nowe modele wykorzystują 200-watowy wzmacniacz klasy D PMC DS-001 zainstalowany na tylnej ściance kolumn. Wzmacniacz produkowany do tej konkretnej aplikacji mieści się w wentylowanej obudowie DS-MODULE-001. Nowe aktywizowane modele są adresowane w pierwszej kolejności do postprodukcji i masteringu w stacjach nadawczych i produkcji filmowej.

DS-MODULE-001 może być kupowany osobno i instalowany w pasywnych monitorach i/lub subwooferach w bardzo krótkim czasie. Przykręca się go sześcioma śrubami do ścianki tylnej. Przerobione zestawy IB1S-A oraz SB100-A mają dokładnie takie same parametry jak wersje pasywne. DS-MODULE-001 może być dodany zarówno do kolumn zorientowanych pionowo jak i poziomo, co pozwala na pełną uniwersalność w przypadku systemów wielokanałowych, gdzie stosowane są głośniki centralne i subwoofery. Aktywizowane modele są dostępne w wersjach na napięcia zasilania 100-115V lub 230V. Sygnał audio jest podawany na gniazda XLR, a jako wyjścia można wykorzystać gniazda Neutrik SpeakON NL4 lub wtyki bananowe.

[zdjęcie zestawów PMC IB1S-A]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl