Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

LEXICON - odtwarzacz blu-ray BD-30 (21.01.2010)

Na przełomie stycznia i lutego 2010 w polskich sklepach zadebiutuje odtwarzacz blu-ray amerykańskiej firmy Lexicon, model BD30. Sugerowana cena detaliczna to 13.900 złotych.

BD-30 to wszechstronne urządzenie. Obsługuje funkcję BD-Live. Może odtwarzać płyty BD-Video, DVD-Video, AVCHD, DVD-Audio, SACD, CD, HDCD, Kodak Picture CD, CD-R/RW, DVD+/-R/RW, DVD+/-R DL, BD-R/RE. Dla uzyskania jak najlepszej jakości obrazu zastosowano technologię VRS (Video Reference Series) z firmy Anchor Bay. Odtwarzacz ma wyjście video Full HD 1080p, odtwarza też DVD ze skalowaniem do HD. BD-30 oferuje różne tryby powiększenia. Wbudowana jest wewnętrzna pamięć 1GB.

Odtwarzacz obsługuje Dolby TrueHD, DTS-HD i inne starsze wersja systemów Dolby i DTS. Na wyposażeniu są analogowe wyjścia audio 7.1, 5.1 oraz wyjście stereo. Wyjścia cyfrowe są zarówno w postaci optycznej jak i koncentrycznej. Wśród licznych gniazd połączeniowych jest USB z przodu urządzenia. Możliwa jest też obsługa poprzez gniazdo RS-232.

Wymiary odtwarzacza to 430 x 336 x 77 mm. Jego masa wynosi 5,1 kg.

[zdjęcie odtwarzacza blu-ray Lexicon BD-30]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl