Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Proceed - transport DVD PMDT (27.01.2000)

Proceed Modular DVD Transport (33.000 zł) to urządzenie, które ma połączyć najwyższą jakość zarówno przy odtwarzaniu dźwięku jak i obrazu. Aby obniżyć poziom jittera zastosowano układ CLJR (Closed Loop Jitter Reduction), działa on zarówno przy odtwarzaniu płyt CD jak i DVD. Uwagę poświęcono także wysokiej jakości zasilania z osobnymi stabilizatorami dla poszczególnych bloków urządzenia i wysokiej jakości pozostałych komponentów.
PMDT daje spore możliwości adaptacyjne. Przez gniazdo RS-232 można ładować nowe wersje oprogramowania sterującego. Konstrukcja opiera się na płycie głównej z siedmioma łączami, do których można podłączać różne karty zmieniając konfigurację urządzenia. Także zmiana głowicy lasera jest ułatwiona dzięki specjalnej konstrukcji.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl