Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PRO-JECT - dwa wzmacniacze mocy z serii Box Design Series (20.01.2010)

Pro-Ject poinformował o dwóch nowych wzmacniaczach mocy w swojej ofercie. Należą one do rodziny Box Design, nie jest więc zaskoczeniem, że charakteryzują się niedużymi obudowami.

Stereofoniczny wzmacniacz mocy nosi nazwę Amp Box Stereo SE. Ma on moc 120W na kanał przy obciążeniu 4 omów oraz 80W na kanał przy obciążeniu 8 omów. Sugerowana cena detaliczna to 399 Euro.

Monofoniczny wzmacniacz nosi nazwę Amp Box Mono SE. Ma on moc 190W przy obciążeniu 4 omów oraz 110W przy obciążeniu 8 omów. Sugerowana cena detaliczna to 349 Euro.

Obydwa wzmacniacze korzystają z takich samych rozwiązań technicznych i mają takie same podstwowe cechy. Mają metalowe obudowy (wymiary: 103 x 71 x 168 mm) chroniące układy elektroniczne od wibracji i zakłóceń elektromagnetycznych. Są to wzmacniacze tak zwanej klasy D. Wykorzystują bi-fazowe układy PWM (Pulse Width Modulation). Według informacji producenta wzmacniacze osiągają sprawność energetyczną 80%. Gniazda Cinch/RCA i terminale głośnikowe są złocone. Załączne do wzmacniaczy są zewnętrzne zasilacze.

Wzmacniacze mogą być włączane i wyłączane przez zewnętrzny sygnał wyzwalający. Do tego celu załączany jest 45-centymetrowy kabel. W przypadku systemów dwu- trzywzmacniaczowych zdalny sygnał inicjujący włączenie może być przekazywany do kolejnych egzemplarzy wzmacniaczy. Wzmacniacze Amp Box Mono/Stereo SE są dostępne w kolorze czarnym lub srebrnym.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl