Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

REL - subwoofer Studio III dociera do Polski (13.01.2010)

W Polsce pojawił się znany już wcześniej na rynkach zagranicznych subwoofer Studio III z brytyjskiej firmy REL. Jest to model z grupy referencyjnych subwooferów tego producenta.

W REL Studio III zastosowano wzmacnaicz o mocy ciągłej 500W. Elementy wyjściowe wzmacniacza to osiem tranzystorów MOSFET. Wzmacniacz ten napędza dwa 10-calowe głośniki brytyjskiej firmy Volt skierowane do dołu. W REL Studio III zastosowano udoskonaloną firmową zwrotnicę ABC, która pozwala na dostrojenie częstoliwości odcięcia w paśmie 22Hz-106Hz w 24 krokach z interwałem o wielkości półtonu. Obudowa systemu realizuje koncepcję ARM (Acoustic Resistive Matrix), który jest rozwiązaniem pośrednim pomiędzy bass-reflexem, a linią transmisyjną. Czteropozycyjny przełącznik trybu pozwala wybrać pomiędzy pracą z sygnałem liniowym lub LFE, a także z odwracaniem fazy lub bez odwracania fazy. Subwoofer ma też osobne regulacje poziomu dla wejść wysokopoziomowych i niskopoziomowych. Na wyposażeniu jest firmowy układ zabezpieczeń SetSafe.

Urządzenie jest ręcznie produkowane w Wielkiej Brytanii. Zewnętrzne wymiary to 685 x 617 x 567 mm. Waga to aż 93kg. Subwoofer dostępny jest w wielu rodzajach wykończeń. Oprócz czarnego alkieru dostępne są wersje w fornirach: wiśnia, jasny dąb, różany, orzech. REL Studio III kosztuje 28.500 zł niezależnie od rodzaju wykończenia.

[zdjęcie subwoofera REL Studio III od tyłu]
[zdjęcie subwoofera REL Studio III od dołu]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl