Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MAGNEPAN - nowe kolumny 1.7 (11.01.2010)

Amerykańska firma Magnepan ogłosiła informację o swoich nowych zestawach Magneplanar 1.7. Te nowe głośniki zastępują Magneplanara 1.6, klasyczny model z 12-letnią historią. Jak podkreśla Magnepan, 1.7 to nie drobne udoskonalenie poprzednika. Magnepan zastosował zupełnie nowe rozwiązania inżynieryjne, a poprawa dźwięku była sprawdzana w ślepych testach.

Model 1.7 przełamuje 40-letnią tradycję Magnepan'a i zrywa z zastosowaniem planarnego głośnika magnetycznego w zakresie niskotonowym i niższej części średnich tonów. W zakresach niższych częstotliwości zastosowano technologię pseudo-wstęgową aby uzyskać lepszą spójność. Model 1.7 ma też pseudo-wstęgowy głośnik wysokotonowy aby uzyskać większy obszar dobrego odsłuchu i zbliżyć się do wyników otrzymywanych z prawdziwych głośników wstęgowych Magnepana. Pseudo-wstęgowe głośniki mają podkład z cienkiej folii aby utrzymać membranę na swoim miejscu. Magneplanar 1.7 to zestaw trójdrożny.

1.7 ma nowe nowoczesne wzornictwo z aluminiowym wykończeniem. Standardowe wykończenie drewniane znane z 1.6 jest dostępne na specjalne zamówienie. Sugerowana cena 1.7 na rynku amerykańskim zaczyna się od 1.995 USD za parę.

Podstawowe dane techniczne są następujące:
Frequency response ... 40-24.000Hz
Efficiency ... 86 dB/500Hz/2,83V
Impedance ... 4 ohms
Dimensions ... 19 x 65 x 2 inches

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl