Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PERREAUX - transport eloquence CDt (4.01.2010)

Firma Perreaux (Nowa Zelandia) rozpoczęła produkcję swojego nowego transportu éloquence CDt. Transport ten jest przez producenta proponowany jako idealny partner dla wzmacniaczy zintegrowanych eloquence 150i oraz 250i. Wzmacniacze te mają wbudowane przetworniki CA.

Oprócz odtwarzania płyty audio CD z nośników takich jak CD, CD-R i CD-RW, CDt może też odtwarzać pliki MP3 z płyt CD z danymi (maksymalna dozwolona ilość plików MP3 na pojedynczej płycie to 98). Transport wykorzystuje szczelinowy mechanizm. CDt ma trzy cyfrowe wyjścia: koncentryczne RCA, koncentryczne BNC oraz optyczne Toslink. Oprócz tego na wyposażeniu jest wejście wyzwalacza (jack 3.5mm) i wyjście wyzwalacza (jack 3.5mm jack) do synchronizacji sterowania trybu standby w całym systemie audio. Integracja z inteligentnymi systememi jest ułatwiona dzięki wejściu dla sygnałów w podczerwieni (jack 3.5mm), wyjściu dla sygnałów w podczerwieni (jack 3.5mm) oraz gnieździe szeregowym RS232 (RJ45). Dostępne interfejsy pozwalają na integrację z urządzeniami producentów takich jak Control4, AMX i Crestron.

Fizyczne dane CDt są następujące:
szerokość ... 425mm
głebokość ... 340mm
wysokość ... 100mm
masa ... 7.9kg

[zdjęcie transportu Perreaux eloquence CDt]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl