Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HARMAN KARDON - szklane zestawy głośnikowe GLA-55 (28.12.2009)

W styczniu 2010 na polski rynek mają trafić zestawy głośnikowe harman kardon GLA-55, prezentowane już publicznie kilka miesięcy temu. GLA-55 mają szklane obudowy, nadające im unikalny i specyficzny wygląd, który z pewnością wzbudzi zróżnicowane reakcje. Cena tych kolumn to 3.299 złotych.

GLA-55 są prezentowane jako luksusowe głośniki komputerowe, choć ich zakres zastosowań jest oczywiście szerszy. Sygnał audio podawany jest przez stereofoniczne wejście mini-jack (3,5 mm) o impedancji wejściowej 5 komów i czułości 250mV. Oprócz tego zestawy mają też gniazda do połączenia lewej i prawej kolumny. Istnieje możliwość podłączenia zewnętrznego subwoofera poprzez przewidziane do tego wyjście. Kolumny są zasilane napięciem stałym z zewnętrznego 18-voltowego zasilacza. Do regulacji głośności służą dotykowe przyciski.

GLA-55 to zestaw dwudrożny typu bass-reflex. Niskie tony odtwarza głośnik typu Atlas AL, a wysokie tony głośnik CMMD. Obydwie nazwy określają firmowe rozwiązania techniczne Harmana. Moc wbudowanych wzmacniaczy to 56W na kanał. Zestawy mają obrotowy regulator poziomu basu, który przekręca się przy pomocy śrubokrętu.

[zdjęcie zestawów harman kardon GLA-55]
[zdjęcie zestawów harman kardon GLA-55 - zbliżenie]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl