Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ADVANCE ACOUSTIC - 200-watowy wzmacniacz zintegrowany MAP-800 II (10.12.2009)

W ostatnich tygodniach firma Best Audio wprowadziła do sprzedaży w Polsce wzmacniacz Advance Acoustic MAP-800 II. Jest to flagowa integra producenta, następca MAP-800. Wzmacniacz jest dostępny w cenie 8.950 zł.

MAP 800 II zachowuje większość cech swojego 30-to kilogramowego poprzednika. Daje do dyspozycji moc 200W na kanał (lub 300W przy 4 omach), 4 wejścia RCA, 2 zbalansowane XLR, oraz gramofonowe MM/MC.

Najistotniejsza różnica wersji Mk II to nowe, wyskalowane w procentach wskaźniki wychyłowe, z możliwością wyłączenia ich podświetlenia. Producent deklaruje, że od modelu MAA 402 (końcówka mocy wprowadzona do oferty dwa miesiące temu) wszystkie wzmacniacze Advance Acoustic ze wskaźnikami będą miały taką możliwość. Następne zmiany to nowy elektroniczny układ umożliwiający rozłączenie przedwzmacniacza od końcówek mocy, zmodyfikowany układ zasilania, ograniczający pobór mocy w trybie stand-by do wartości poniżej 1W oraz wejście słuchawkowe.

[zdjęcie wzmacniacza Advance Acoustic MAP-800 II]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl