Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ROTH AUDIO - kolumny podłogowe Oli 4 (10.12.2009)

Po wrześniowym debiucie w Wielkiej Brytanii, firma Rafko (będąca od niedawna nowym polskim dystrybutorem marki Roth Audio) wprowadziła do sprzedaży w Polsce zestawy głośnikowe Roth Audio Oli 4. Jest to najwyższy model w serii Oli. Zestawy kosztują 1.799 złotych.

Oli 4 to smukła, podłogowa kolumna 2,5-drożna. Zastosowano w niej dwa 17-centymetrowe głośniki niskotonowe z membranami z włókna szklanego i metalowymi korektorami fazowymi. Wysokotonowy głośnik ma 25-milmetrową polimerową, miękką kopułkę. Kolumny mają terminale do połączenia dwukablowego.

Obudowa została wykonana z MDF. Szczyt i podstawa kolumny wykończone są na wysoki połysk. OLi 4 wykorzystuje technikę określaną przez producenta terminem DALtech (skrót od słów Dead as Lead Technology). Polega ona na zastosowaniu odpowiednio umiejscowionych materiałów tłumiących do eliminacji zniekształceń powstających z powodu energii emitowanej przez głośniki. Zestawy mają 5-letnią gwarancję.

Podstawowe dane techniczne są następujące:
Impedancja ... 8 omów
Efektywność ... 91dB
Moc ... 200W
Wymiary (WSG) ... 970 x 235 x 346 mm

[zdjęcie kolumn Roth Audio Oli 4]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl