Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

TRIANGLE - trzy modele kolumn serii PG9 (30.11.2009)

Francuska firma Triangle poinformowała o trzech nowych modelach zestawów głośnikowych. Są to Kuma (podłogowe), Zeta (podstawkowe) i Voce (centralny) tworzące razem serię PG9.

Kuma (3.990 złotych za parę) to trójdrożne, podłogowe kolumny bass-reflex. Mają one na wyposażeniu elektroniczne zabezpieczenie. Głośnik niskotonowy oraz głośnik średniotonowy mają średnicę 16 cm. Obydwa to własne konstrukcje Triangle. Głośnik wysokotonowy to Triangle TZ209. Kolumny mają impedancję nominalną 6 omów i efektywność 90dB. Ich wymiary to 965 x 188 x 275 mm.

Zeta (1.990 złotych za parę) to dwudrożne, podstawkowe kolumny bass-reflex. One także mają na wyposażeniu elektroniczne zabezpieczenie. Głośnik niskośredniotonowy (13-centymetrowy) to własna konstrukcja Triangle. Głośnik wysokotnowy to Triangle TZ209. Kolumny mają impedancję nominalną 6 omów i efektywność 90dB. Ich wymiary to 290 x 165 x 240 mm.

Voce (1.590 złotych za sztukę) to dwudrożny głośnik centralny typu bass-reflex. Podobnie jak Kuma i Zeta, Voce ma na wyposażeniu elektroniczne zabezpieczenie. W Voce pracuje para 13-centymetrowych glośników niskośrednitonowych Triangle. Głośnik wysokotnowy to Triangle TZ209. Kolumny mają impedancję nominalną 6 omów i efektywność 90dB. Ich wymiary to 175 x 480 x 262 mm.

[zdjęcie zestawu głośnikowego Triangle PG9 Kuma]
[zdjęcie zestawu głośnikowego Triangle PG9 Zeta]
[zdjęcie zestawu głośnikowego Triangle PG9 Voce]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl