Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Arcam - seria FMJ (03.01.2000)

Arcam poszerzył swą oferetę o nową serię urządzeń FMJ. W jej skład wchodzą: wzmacniacz zintegrowany, odtwarzacz CD, wzmacniacz mocy, tuner AM/FM, tuner cyfrowy, a także kontroler do systemów wielopokojowych.

Odtwarzacz CD FMJ CD23 bazuje częściowo na rozwiązaniach znanych z modelu Alpha 9, w szczególności chodzi o opracowany wraz z dCs konwerter RingDAC. Aby przekroczyć poziom osiągnięty w Alpha 9, CD23 ma od nowa zaprojektowaną płytkę, a także lepsze zasilacze i obudowę o lepszych własnościach antywibracyjnych.

Wzmacniacz A22 korzysta z kolei z doświadczeń zebranych przy konstrukcji modelu Alpha 10. Ma moc 100W, można w nim zainstalować osiągalne opcjonalnie moduły przedwzmacniacza gramofonowego. A22 jest przystosowany do wykorzystania w systemach wielopokojowych. Można go także uzupełnić o trójkanałową końcówkę mocy by stworzyć system kina domowego, albo o końcówkę P25 w celu stworzenia systemu dwuwzmacniaczowego.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl