Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

COWON - przenośny, muzyczny odtwarzacz iAudio E2 (18.11.2009)

Cowon wprowadził nowy, nieduży, prosty odtwarzacz muzyczny bez wyświetlacza, w konwencji stylistycznej podobnej do modelu iPod Shuffle firmy Apple. Nowy iAudio E2 ma masę 16,6 gramów i wymiary (SWG) 26.6 x 64.2 x 7.7 mm. Wbudowana litowo-polimerowa bateria wystarcza na maksymalnie 11,5 godziny odtwarzania. Do wyboru jest aż 8 wariantów kolorystycznych urządzenia. Charakterystycznego kształtu nadaje odtwarzaczowi połączenie prostopadłościennej obudowy z metalowym pierścieniem. Pierścień ten w połączeniu z dodatkowymi akcesoriami pozwala na różne sposoby noszenia i/lub mocowania odtwarzacza.

Odtwarzacz jest produkowany w dwóch wersjach pojemnościowych: 2GB i 4GB. Ceny za poszczególne wersje wynoszą odpowiednio 219 i 249 złotych.

E2 obsługuje kilka formatów plików dźwiękowych: MP3, WMA, WAV, OGG i FLAC. Zastosowano też układy do kształtowania charakterystyki dźwięku (system BBE+ z dziewięcioma ustawieniami do wyboru). Moc na wyjściu słuchawkowym wynosi 2 x 12mW na obciążeniu 16 omów.

Odtwarzacz może służyć jako przenośna pamięć. E2 ma funkcję komunikatów głosowych dla ułatwienie obsługi. Inna istotna funkcja to automatyczna kontrola ustawionego poziomu głośność przy uruchamianiu urządzenia i automatyczne zmniejszanie tego poziomu jeśli przy uruchamianiu przekracza on wartość standardową.

[zdjęcie odtwarzaczy Cowon iAudio E2 - paleta kolorów]
[zdjęcie odtwarzacza Cowon iAudio E2 - biały]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl